Salacak Eski Eşya Alanlar

Salacak Eski Eşya Alanlar

Deponuzda, evinizde, çatı katınızda, iş yerinizde biriken eşyalarınız mı var? O halde Üsküdar ilçesinin her semtine dolayısıyla Salacak bölgesine de aralıksız hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Salacak eski eşya alanlar olarak  bu hizmeti nasıl sağladığımızı, ne gibi bir sürecin sizi beklediğini detaylı şekilde anlatmak isteriz. Çünkü bizi tanımanızı ve eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi istiyoruz. Bunu istememiz için haklı sebeplerimiz var. Neler mi? İsterseniz yazımızın devamında izah edelim.

İçindekiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

Bizim işimiz müşterilerimizin elden çıkarmayı düşündüğü çeşitli eşyalarına fiyat teklifi sunup nakit satın almaktır. Talep eşya sahibinden gelir ve bizimle iletişime geçip satmak istedikleri eşyalarını iletirler.

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, plak, saat, heykel, tablo, hat yazısı, Osmanlıca eser gibi pek çok ürünü satın alabiliriz. Saydıklarımızdan veya onlara benzer ürünlerden ellerinde olan müşterilerimiz bizi adreslerine davet edip eşyayı yerinde görerek fiyat vermemizi isterler.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi almak mümkündür. Salacak semti ulaşım açısından son derece rahat bir bölge olduğu için müşterilerimize istedikleri zaman rahatlıkla hizmet verebiliriz.

FİYATTA ANLAŞTIKTAN SONRA

Gerek fotoğraf gerek ürünü canlı görerek teklif ettiğimiz fiyatta anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün alım yapılır. Bazı müşterilerimiz eşyalarını hemen satmak isterken bazıları ileri bir tarih belirlemektedir. Bizim için hiç fark etmez, siz nasıl isterseniz o şekilde alım yapabiliriz.

Salacak semtinden eski eşya alacağımız zaman kendi aracımız ve çalışanlarımızla hizmet verir, sizi zahmete ve masrafa sokmayız. Yani hiçbir nakliye, taşıma, yükleme ücreti ödemezsiniz. Tüm işlemler tarafımıza aittir.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİF EDİYORUZ?

Her eşyanın fiyatlandırma kriteri farklıdır. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, By Kepi, Mudo Concept gibi markaların ürünlerini alacağımız zaman modele dikkat ederiz. Bazı modeller çok zor alıcı bulurken bazıları çabuk satılır.

El halısı alırken halının yöresine, desenlerine, renklerine ve sağlamlığına dikkat ederiz. Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, Türkmen halısı, Buhara halısı, İpek halı gibi halılar değerlidir. Yıpranmış, yırtılmış, overlok yapılmış halılar değerini kaybeder. Gümüş alırken de ayar numarasına, ağırlığına bakılır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Salacak eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz en doğru kriterlere göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınızı zamanında, sorun yaşamadan, güven içinde satabilirsiniz. Sizden ricamız eski eşya satacağınız zaman sadece fiyat teklifine odaklanmadan, Güven unsurunu da göz önünde bulundurmanızdır.

Ekibimiz her gün Üsküdar ilçesinin her yerine aktif şekilde hizmet vermektedir.