Sıfır Televizyon Alanlar

Sıfır Televizyon Alanlar

Evlerimizin vazgeçilmez ürünü olan televizyonlar zamanla evrim geçirdi. Artık bir bilgisayar gibi işlem yapabilen, sadece kanalları izlemiyor, internette sörf de yapabiliyoruz. Biz müşterilerimizin alıp kullanmadıkları ürünleri satın alıyoruz. Sıfır televizyon alanlar nasıl bir süreçle ürün alıyor, ödemeyi, nakliye işlemlerini nasıl hallediyor bunlardan bahsedeceğiz.

Amacımız müşterilerimizi bilinçlendirmek ve bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Çünkü firmamız size en kaliteli, şeffaf ve dürüst hizmeti verecektir. Bu sayede değerinde bir satış yapabilir, zahmet çekmeden, nakit satış yapabilirsiniz. Yazımızın devamında daha fazla detay öğreneceksiniz. Sıfır veya ikinci el televizyon için bizi arayabilirsiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

SIFIR TELEVİZYON NASIL SATILIR?

  • Ekibimiz yıllardır bu işlem meşgul olmakta, müşterilerinin satmak istedikleri sıfır cihazları nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Bunun için yapmanız gereken şey ürünün markasını ve modelini bize söylemenizdir.
  • Mesela Samsung RU 7400 demeniz yeterlidir. Ekibimiz markasını ve modelini bildiği, piyasa değeri hakkında bilgi sahibi olduğu ürün hakkında hemen fiyat verecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz zaman nakit ödemesi yapılarak ürün satın alınacaktır. Sıfır televizyon alanlar için ürünün ne zaman alınacağı önemsizdir. Siz ne zaman isterseniz o gün ve saatte alım yapabiliriz.
  • Alım için kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanır, sizi zahmete sokmayız. Adresinize kadar gelir, ödemesini yaparak aracımıza yükler, teslim alırız.

ÜRÜNLERİNİZE NEYE GÖRE FİYAT VERİRİZ?

Sıfır televizyon alanlar için önemli olan ürünün faturasını olmasıdır. Kutusunun açılmamış olması, servis kurulumunun yapılmamış olması da önemlidir. Çünkü bazı müşterilerimiz çok kısa süre kullandıkları cihazların sıfır olduğunu düşünmektedir.

Oysaki sıfır led televizyon demek kutusunun açılmamış olması, kullanılmamış olması demektir. Samsung, Lg, Toshiba, Sony, Philips, Arçelik, Beko, Panasonic gibi bilinen markaların ürünleri daha çok tercih edilmektedir.

Biz de bu markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınır. 4K, Smart, büyük ekran, yüksek çözünürlük gibi detaylar fiyatı arttırır. Özellikle 55 inch, 60 inch, 65 inch gibi büyük ekran televizyonlar daha yüksek rakamlara alınır.

ÖDEME NE ZAMAN, NASIL YAPILIR?

Televizyonunuzun alımı yapılırken ödemesi de nakit yapılır. Eft veya havale ile ödeme isterseniz onu da yapabiliriz. Bizim kazancımız kadar, sizin memnuniyetiniz de önemlidir. Ekibimizi haftanın 7 günü tereddüt etmeden arayabilirsiniz.