Yıldız eski eşya alanlar

Yıldız eski eşya alanlar

Eski eşya demek antika demek değildir. Öyle olsa da hala değerini koruyan, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan ürünlerdir. Beşiktaş ilçesinin her semtinden bu tarz eşyaların alımını yapmaktayız. Yıldız eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı değerinde fiyatlandırıyor, istediğiniz zaman kapınıza kadar hizmet veriyoruz.

Size kendimizden bahsetmek istiyor, bu hizmeti nasıl sağladığımızı ne şartta sağladığımızı anlatmak istiyoruz. Amacımız müşterilerimizin bilinçlenmesini ve bizi tercih etmesini sağlamaktır. İnternette yapacağınız kısa bir arama sonunda pek çok eski eşya alıcısı ile karşılaşabilirsiniz. Doğru hizmeti, kaliteli ve güvenilir şekilde almak istiyorsanız bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak alım yapıyoruz. Bu memnuniyetin daha yukarı seviyelere çıkmasını sağlamak için hizmet sürecimizi detaylı şekilde anlatmak istiyoruz.

İçindekiler

Eski Eşya Çok Değerli Midir? Nasıl Satılır?

İlk satırlarda da belirttiğimiz gibi Beşiktaş ilçesinin her semtinden bu tür eşyaları alıyoruz. Eşsiz, benzersiz ürünler olmasa da eski eşya hala alıcısı olan, piyasada rağbet göre ürünlerdir. Bu ürünleri satacağınız zaman uzman ekspertiz ile fiyatlandırma yapan firmamızı adresinize davet ederek yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz.

El halısı, klasik mobilya, hat yazısı, tuğra, heykel, gümüş eşya, eski obje, plak, deri koltuk, saat gibi pek çok eşya bu türdendir. Bizi Yıldız semtindeki yerinize çağırıp eşyalarınızı göstererek fiyat alabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz fotoğraf gönderme yolunu tercih etmektedir. Whatsapp veya email ile bunu kısa sürede yapabilirsiniz. Bu hem zaman kazandıran hem de daha hızlı karar vermenizi sağlayan bir yöntemdir. El halısı, plak, tablo, deri koltuk, saat, oymalı mobilya gibi pek çok eşya fotoğraf üzerinden fiyatlandırmaya müsaittir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Her eşya türüne göre farklı farklı değerlendirilir. El halısı farklı, gümüş eşya farklı, plak farklı farklı kriterlere göre fiyatlandırılır. Yıldız eski eşya alanlar için tercih edeceğiniz firma bu yöntemleri iyi bilmelidir. Ancak bu sayede eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz. Biz de bu yüzden bizi tercih etmeniz konusunda ısrar etmekteyiz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Beşiktaş ilçelerinin tamamına hizmet veriyoruz. Dolayısıyla nakliye ve taşıma için kendi aracımızı kullanıyoruz. Sizden en ufak bir ücret almadan, zaman kaybettirmeden, mağdur etmeden alım yapıyoruz.

Ödeme konusunda da sizi dinliyor, nasıl isterseniz öyle ödeme yapıyoruz. İster nakit, ister eft ister havale ile. Bizi hiç çekinmeden arayabilir, eski eşya satışınızı hemen yapabilirsiniz.