Beşiktaş eski eşya alanlar

Beşiktaş eski eşya alanlar

Eski eşya alımı için en çok hizmet verdiğimiz yer Beşiktaş ilçesidir. El halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, klasik mobilya, hat yazısı, tuğra, tablo, antika, saat gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Daha önce eşyalarını aldığımız veya bize danışarak satıp satmama kararı veren pek çok müşterimizden bazı sorular duyduk. Bu sorulara cevap vererek sizi bilinçlendireceğine inandığımız bir yazı hazırladık.

Amacımız Beşiktaş eski eşya alan yerler hakkında bilgi vermek ve bizi tercih etmenizi sağlamak. Eşyalarınızı kulaktan duyma, bilgiye dayanmayan sözlere inanarak satmak yerine bize danışarak değerlendirebilirsiniz. İsterseniz ana başlıklar halinde ilerleyelim ki anlaşılması kolay olsun.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Pek çok kişi antika eşya ile karıştırsa da eski eşya farklı bir gruptur. Paha biçilmez bir eşya olmasa da hala alıcısı olan, değerini koruyan eşyalardır. Bu eşyaların benzerlerine, aynılarına pek çok yerde rastlanabilir. Bu eşya türlerinden yukarıda bahsettik. Bunların değerlendirmesini yapmak işinin ehli kişilerin işidir. Biz de bu konuda size en iyi hizmeti verebiliriz, bundan emin olabilirsiniz.

Bu tür eşyalarınızı Beşiktaş ilçesinden satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon etmeniz, adresinize davet etmeniz ve ürünleri yerinde görmemizi sağlamanız yeter. Arkadaşlarımız eşyalarınızı inceleyecek size en iyi fiyatı verecektir.

Fotoğraf göndermek de fiyat alabilmenin bir diğer yöntemidir. Whatsapp veya email ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Ancak genelde yerinde görerek fiyat vermeyi tercih ediyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Eşyalarınıza Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Her eşyanın kendi türüne göre fiyatlandırma kriteri vardır. Mesela el halısı alanlar için halının desenleri, yöresi, renkleri ve temizliği önemlidir. Hereke halısı değerli bir olarak bilinirken Isparta halısı değerli değildir.

Gümüş alanlar için ise ayar numarası, ağırlığı önemlidir. 800, 900, 925 ayar olan gümüşler içinde en değerlisi 925 ayar olandır. Örnekleri artırabiliriz. Burada önemli olan işinin ehli, tecrübeli bir esnafla çalışmanız gerektiğidir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Akat, Konaklar, Etiler, Levent, Bebek, Ulus gibi seçkin semtleri olan ilçenin neresinde olursanız olun nakliyeyi biz yapıyoruz. Sizden en ufak bir ücret talep etmiyor, zahmet vermiyoruz. Anlaştığımız fiyat nakit olarak ödenir. Tekrar tekrar pazarlık yapılarak fiyat düşürülmez.

Güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir ekiple çalışmak için Beşiktaş eski eşya alan yerler arasından bizi tercih etmeniz yeterlidir. Bizi her gün arayabilirsiniz.