Beşiktaş eski eşya alan yerler

Beşiktaş eski eşya alanlar

Avrupa Yakası’nın hiç şüphesiz en çok hizmet verdiğimiz, eski eşya alımını en çok yaptığımız yerlerin başında Beşiktaş gelmektedir. El halısı, klasik mobilya, deri koltuk, plak, obje, gümüş, tablo, hat yazısı gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.Beşiktaş eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi yazımızın devamında detaylı olarak anlatacağız.

Eşyalarınız için zamanında büyük bedeller ödemiş olabilirsiniz. Ancak şimdi vedalaşma zamanı geldiyse, en azından değerinde satılmasını istemez misiniz? Ekibimizin büyük önem verdiği ilçenin neresinde olursanız olun size ulaşacak, eşyalarınızı yerinde inceleyip fiyatlandıracaktır.

Sizden en çok duyduğumuz sorulardan oluşan bir yazı hazırladık. Okuyup kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulacağınızı, sonunda da bizi tercih edeceğinizi umuyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Fiyat Teklifi Almanın En Hızlı Yolu Nedir?

Ekibimiz eski eşya alacağı zaman genelde yerinde görüp, canlı inceleme sonucu fiyat vermeyi tercih eder. Nişantaşı, Ulus, Bebek, Gayrettepe, Etiler, Yıldız siz nerede olursanız, biz hizmetimizi oraya taşırız. Bunun için de ekstra bir ücret talep etmeyiz.

bir örnek vererek daha anlaşılır hale getirelim. Mesela el halısı satmak için bir internet araması yaptınız ve Beşiktaş eski eşya alanlar için bizi aradınız. Ekibimiz adresinize gelerek halınızı inceliyor, yöresine, desen ve renklerine dikkat ederek fiyat veriyor.

Müşterilerimizin bazıları fotoğraf göndererek fiyat almayı da tercih edebiliyor. Bu şekilde de daha hızlı fiyat alabilir, satıp satmamaya hemen karar verebilirsiniz.

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Eski eşya, antika kadar değerli değildir ancak sıradan ürünler de diyemeyiz. Bu tür ürünleri satacağınız zaman güvenilir, işinin hakimi, tecrübe sahibi kişileri tercih etmelisiniz. Çünkü hangi eşyanın neye göre fiyatlandırılıp, değerlendirileceğini iyi bilmelidir.

Arkadaşlarımız bu niteliklerin tamamına sahiptir. Gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarak alırız. Deri koltuk alırken modeline, rengine, döşemesine göre fiyat verirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her eşyanın değerlendirme kriteri farklıdır. Bunu iyi bildiğimiz için size en doğru fiyatı verebiliriz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Beşiktsş ilçesinin neresinden alım yaparsak yapalım nakliye ücretsizdir. Kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet verdiğimiz için size zahmet vermeden, hızlı alım yaparız. Ödeme ise nakit olarak yapılır. Talep etmeniz halinde eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.