Etiler Eski Eşya Alanlar

Etiler Eski Eşya Alanlar

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR?

Öncelikle eski eşya diyerek ne tür eşyalarınızı kastettiğimizi anlatalım ki yazının devamı daha iyi anlaşılsın. Ömrü 50-60 senenin üzerinde olan, antika eşya kadar değerli olmasa da hala alınıp satılan eşyaları alıyoruz.

Nedir bu eşyalar isterseniz bir kaç örnek verelim. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, hat yazısı, plak, Osmanlıca eser, saat, heykel gibi ürünlerden bahsediyoruz. Etiler eski eşya alanlar olarak bu tarz ürünlerinizi en iyi fiyattan alıyoruz.

Alım işlemini nasıl yapıyoruz bir başka deyişle bize eşyalarınızı nasıl satabilirsiniz bundan bahsetmek istiyoruz. Amacımız size ailenizden kalmış veya kendi aldığınız, artık elden çıkarılması gereken eşyalarınızı değerinde satmanıza yardımcı olmaktır. Çünkü bu tarz ürünleri yanlış kişilerle irtibata geçtiği için değerinin çok altında satan insanlara rastladık.

İstiyoruz ki bizi tanıyın, eşyalarınızı güven içinde, değerinde satabileceğiniz bir yer olduğunu bilin. Sözü daha fazla uzatmadan yazımıza geçip ana başlıklar halinde iş sürecimizi adım adım anlatalım.

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Beşiktaş eski eşya alımı için de hizmet daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Dolayısıyla Etiler bölgesinden de ayn şekilde alım yapabiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve ne satmak istediğinizi detaylı şekilde anlatmaktır.

Örneğin Hereke halısı satmak istiyorum veya el halısı satmak istiyorum demeniz yeterli. Kimi kullanıcılar elindeki halının yöresini ve el dokuma olup olmadığını bilmiyor. Bunun için güvenebileceğiniz bir firma ile irtibata geçmeniz çok önemli.

Ekibimiz satacağınız eski eşya veya eşyalar ile ilgili bilgi aldıktan sonra Etiler semtindeki adresinize gelerek yerinde inceleme yapıyor. Eğer alabileceğimiz, bizim ilgileneceğimiz bir ürünse fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz. Süreç bu kadar basit. Şimdi isterseniz diğer başlığımıza, en çok sorduğunuz fiyatlandırma aşamasına geçelim.

FİYAT TEKLİFİ NEYE GÖRE VERİLİR?

Eski eşya alanlar yani bizler için önemli olan satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, artık bir başkasının kullanmak istemeyeceği, ömrünü tamamlamış ürünleri maalesef alamıyoruz. Bununla beraber her eşyaya kendi türüne göre fiyat veriyoruz.

Bir iki örnek vererek daha anlaşılır hale getirelim. Gümüş eşya ağırlığına ve ayar numarasına göre alınır. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar en çok görülen ayar numaralarıdır. Ekibimiz yanında getirdiği hassas terazi ile hepsini tartıp size mümkün olan en iyi fiyatı teklif eder.

Saat alacağımız zaman markasına, modeline bakarız. Rolex, Patek Philippe, Zenit, Hublot, Cartier gibi markaların lüks saat modelleri yüksek fiyattan alınmaktadır.

ESKİ EŞYA ALIRKEN ÖDEME VE NAKLİYE İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR?

Etiler eski eşya alanlar olarak tüm alımlarımızı nakit yapıyor, taşıma, yükleme gibi işlemleri de kendimiz hallediyoruz. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların heybetli eşyaları da olsa tüm taşıma bize ait.

Eft veya havale ile ödeme isterseniz onu da yapabiliriz. Bizi her gün mesai saatleri içinde hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.