Konaklar Mahallesi eski eşya

Konaklar Mahallesi eski eşya alanlar

Eski eşya alımı için her semte hizmet verdiğimizi daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Konaklar mahallesi eski eşya alanlar için de bizi tercih edebilirsiniz. Sizin için kıymetli olan ancak elden çıkarma vaktinin geldiğini düşündüğünüz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Şimdi size bilmek istediklerinizi, merak ettiklerinizi, aklınıza takılanları tek tek anlatacağız. Bunları nereden mi biliyoruz? Ekibimiz uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiği için eşyalarını satmak isteyen hemen hemen herkesten aynı soruları duymaktadır. Biz de bunları cevaplandırmak, size bilgi vermek ve bizi tercih etmenizi sağlamak istiyoruz. Ana başlıklar altında ilerleyeceğiz.

İçindekiler

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, obje, plak, deri koltuk, tablo, hat yazısı gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Bunlar alabildiğimiz ürünlerin bazılarıdır. Hepsini saymamız mümkün değildir. Sizin eşyanız buradakilerden farklı ise bizi arayabilir, fiyat teklifimizi duyabilirsiniz.

Mesela Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo gibi markaların ürünleri de değerlidir. Bunlar modeline, işçiliğine ve malzemesine göre değerlendirilir. Mudo deri koltuk çok aranan, değerli olan, yüksek fiyattan satın alınan bir üründür.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Yapmanız gereken çok basit. Konaklar mahallesi eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz yeterlidir. Ekibimiz müşterilerinden eşyalarının fotoğraflarını istemektedir. Whatsapp veya email ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fotoğraf göndermeniz hem size hem de bize zaman kazandıracaktır. Siz de anlayış gösterirsiniz ki İstanbul trafiğinde her adrese yetişmemiz mümkün değildir. Fotoğraf göndermeniz halinde ekibimiz kısa süre içinde değerlendirme yapıp alabileceğimiz fiyatı size iletecektir.

Fiyat noktasında anlaşma sağlanması halinde en kısa süre içinde eşyalarınız Konaklar Mahallesi adresinizden satın alabiliriz. Süreç bu kadar kolay ve basittir. Tabii ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Satabileceğimiz, çok yıpranmamış, değerini koruyan, temiz ürünleri alabiliyoruz.

Nakliye ve Ödeme

Nakliye, firmamız tarafından kendi aracı ve elemanları ile yapılır. Dolayısıyla sizden en ufak bir ücret beklenmez. Verdiğimiz tüm hizmet ücretsizdir. Ödeme ise nakit olarak elden yapılır. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bu tamamen sizin tercihinize göre değişir.

Bizi Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.