Muradiye eski eşya alanlar

Muradiye eski eşya alanlar

El halısı, Osmanlıca eser, hat yazısı, klasik mobilya, gümüş, tablo, deri koltuk, plak gibi eşyalarınız eski eşya olarak bilinir. Bunlar antika kadar olmasa da hala değerini koruyan, piyasada alınıp satılan eşyalardır. Beşiktaş ilçesinin tamamına bu tür eşyaların alımı için hizmet vermekteyiz.

Sizin de satmayı düşündüğünüz eşya bu şekilde ise bizimle iletişime geçebilir, aynı gün içinde değerinde satabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz. Bizi tanımanızı, çalışma şeklimizi bilmenizi, güveneceğiniz bir esnaf olduğumuzu anlatmak istiyoruz.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Eşyanız antika da olabilir, eski eşya da olabilir, değersiz bir ürün de olabilir. Bunun bilgisini kulaktan dolma, sağdan soldan almak yerine bir profesyonelden duymak daha iyidir. Bazı insanlar maddi bir değeri olmayan eşyalarını antika fiyatına satmaya gayret etmekte, bazları da değerinin çok altına satmaktadır. Bu tamamen bilgi eksikliğinden ve yanlış kişilerle çalışmaktan dolayı olur.

Muradiye eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde ekibimiz size en sağlıklı bilgiyi, en kaliteli hizmeti ve en doğru fiyatı verecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının arından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Siz eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin yeter. Gerisini çok kısa zaman içinde çözebiliriz.

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri de nakliye konusudur. Muradiye veya Beşiktaş ilçesinin bir başka semtinden olması fark etmez. Tüm alım işlemlerimizi kendi aracımız ve elemanlarımızla yapar, sizden ücret talep etmeyiz. Ekibimiz tam donanımlı olduğu için Fatih Kıral, Metebronz, Mudo gibi kaba mobilyaları da el halısı, gümüş eşya gibi ürünleri de sorunsuz teslim alır.

Muradiye eski eşya alanlar olarak müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzun farkındayız. Kendi kazancımız kadar onların memnuniyetini de düşünüyoruz. Bu yüzden bizden beklediğiniz hizmetin tam karşılığını veriyoruz. Eşyalarınızın fiyatı konusunda anlaşamasak da verdiğimiz hiçbir hizmet için ücret talep etmiyoruz.

Fiyat Teklifini Neye Göre Veriyoruz?

Eşyalarınızın sağlamlığı, satılabilirliği çok önemlidir. Her eşyanın kendi için değerlendirme kriteri farklıdır. El halısı için renklere, desenlere ve hangi yöreye ait olduğuna bakılır. Plak için hangi sanatçıya ait olduğu, kondisyonu, çiziklerinin olmaması önemlidir.

Bizi haftanın 7 günü arayarak fiyat alabilir, eski eşya satışı yapabilirsiniz. Ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.