Nişantaşı eski eşya alan yerler

Nişantaşı eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, plak, tablo, hat yazısı gibi eşya satışı yapmak istediğinizde biz devreye gireriz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, hatta çevre ilçelerde bile size hizmet verebiliriz. Dolayısıyla Nişantaşı semti de hizmet alanlarımızdan biridir.

Gelin size kendimizden bahsedelim. Nasıl alım yapıyoruz, nasıl fiyat veriyoruz, nakliye ve ödeme nasıl yapılıyor? Merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Bunu neden mi yapıyoruz? Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak ve daha bilinçli satış yapmanıza yardımcı olmak. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız işinin uzmanıdır. Nişantaşı eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde bu tecrübe ve deneyimden siz de faydalanabilirsiniz. Çünkü her eşyanın kendi türüne göre değerlendirilmesi gerekir. Size en doğru fiyatı vermenin tek yolu budur.

El halısı alacağımız zaman yöresine, desenlerine, renklerine bakarken, gümüş alırken ayarına ve ağırlığına bakarız. Plak alanlar için eserin kime ait olduğu, çiziklerinin olup olmaması, kabının olması önemlidir.

Gördüğünüz gibi eski eşya alanlar, hangi eşyaya nasıl fiyat verebileceğini bilmelidir. Ekibimiz fiyat verirken de son derece şeffaf davranıp gerekli bilgileri müşterileri ile paylaşır. Mesela gümüş obje alacağımız zaman sizin yanınızda tartar, ayar numarasını size göstererek hesap yaparız. Nişantaşı veya bir başka bölgeden yapacağınız satışlarda bizi güven içinde tercih edebilirsiniz.

Ne Tür Eski Eşyalar Alıyoruz?

Alabileceğimiz eski eşya türlerinden yukarıda kısmen bahsetmiştik. Antika eşya, Metebronz, Fatih Kıral, Hereke halısı, gümüş eşya, cam eşya, oymalı mobilya, varaklı mobilya gibi eşyaları ilave edebiliriz.

Bazı müşterilerimiz eski eşya ile antika eşya ayrımını bilmediği için eşyalarına değerinin çok üzerinde bir fiyat isteyebilmektedir. Bu da ürünün ellerinde kalmasına sebep olur. Size tavsiyemiz kulaktan dolma bilgiler yerine bizim gibi profesyonelleri dinlemenizdir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Beşiktaş ilçesinin her yerinde aktif çalıştığımız için Nişantaşı veya bir başka bölgeden alım yaparken nakliye ücreti almıyoruz. Ekibimiz yatak odası, koltuk takımı gibi kaba eşyalarınızı da plak, gümüş, el halısı gibi eşyalarınızı da alırken nakliye işlemleri bize aittir.

Ödeme nakit olarak yapılırken isterseniz havale veya eft ile de ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirisiniz.