İkinci el eşya

İkinci el eşya

Pek çok insanın evinde, iş yerinde, deposunda, garajında bekleyen eşyalar olabilir. Bu eşyalar durdukları yerde hem değer kaybetmekte, hem de yıpranmaktadır. O halde ne yapmalısınız? İkinci el eşya satmak istiyorum diye mi düşünüyorsunuz?

Bizimle iletişime geçerek bu işi kolaylıkla halledebilir, eşyalarınızı hiç sıkıntı çekmeden, zorlanmadan satabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi, nasıl bir aşamadan geçileceğini, iş sürecini detaylı şekilde izah edeceğiz.

Yıllardır ikinci el eşya ve eski eşya alımı yaptığımız için hangi detayları merak ettiğinizi iyi biliyoruz. Biz de bu noktaları ana başlıklar haline getirip soru cevap şeklinde ilerlemeyi düşündük ki daha akılda kalıcı olsun. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Bir veya birden fazla eşyanızı satmaya mı karar verdiniz? Bu eşyaların ikinci el eşya alan yerler tarafından tercih edilip edilmeyeceğini, bir maddi değerinin olup olmadığını varsa ne olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Bizi arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilir, alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz. Ya da 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile fotoğraflarını gönderebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraflar incelendikten sonra size dönüş yapılacak, eşyalarınızı alabileceğimiz fiyat iletilecek, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapılacaktır.

BİZE NE TÜR ESKİ EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Alımını yaptığımız eşya türü çok fazladır. Hepsini buraya tek tek yazmamız mümkün değildir. Yine de bir kaç tanesini sıralayalım ki daha anlaşılsın. Beyaz eşya, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası sıralanabilir.

Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız, ilk bakışta antika eşya fikri uyandırsa da o kadar değerli olmayan eşyalar vardır. Bunlar el halısı, plak, hat yazısı, klasik mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya örnek olarak verilebilir.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

İkinci el eşya alanlar için bazı detaylar vardır ki bunlar fiyatı belirleyen, artıran noktalardır. Şimdi size bunları sıralayacağız ki size fiyat teklif edeceğimiz zaman neleri incelediğimiz aklınızda kalsın.

  1. Temizlik : Çok yıpranmış, bir başkasının almak istemeyeceği, çökmüş, hurda haline gelmiş eşyaları maalesef alamıyoruz.
  2. Sorunsuz Olması : Özellikle ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon gibi ürünlerin arızalı olanlarını almıyoruz. Mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ediyoruz.
  3. Model : Biz bu işin ticaretini yaptığımız için satabileceğimiz ürünleri almaya gayret ederiz.Hızlı satılan, tercih edilen modeli iyi bir eşya daha yüksek fiyattan alınır.
  4. Marka : Eşyanın herkes tarafından bilinen, tercih edilen bir markasının olması da fiyatı artıran etkenlerdendir.

NAKLİYE VE ÖDEME

İkinci el eşya satmak istiyorum nasıl satarım diye daha fazla düşünmeden bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınız ücretsiz nakliye ile kapınızdan alınır, ödemesi ise ekibimiz tarafından nakit olarak yapılır.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, fiyat teklifi alabilir, nakit satış yapabilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekte, eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan satmaktadır.