Antika eşya alanlar

Antika eşya alanlar

Evinizde, deponuzda, iş yerinizde bulunan, artık kullanmadığınız, kullanmak istemediğiniz ne kadar antika eşya bize satabilirsiniz. Ekibimiz tüm İstanbul genelinde aktif olarak çalışmakta, antika eşya satmak istiyorum diyen herkese ulaşmaktadır.

Bizim amacımız müşterilerimizin değerli eşyalarını değerinde satmalarını sağlamaktır. Çünkü firmamız kendi kazancını düşündüğü kadar müşterilerinin kazancını da düşünmektedir. Peki nasıl alım yapıyoruz, sizin yapmanız gerekenler, bizim yapacaklarımız neler? Aslında yazımızın amacı da bu. Size detaylı şekilde bilgi vermek ve antika eşya satış sürecini anlatmak.

İsterseniz en çok merak ettiğinizi bildiğimiz sorulardan başlayalım ve soru cevap şekilde ilerleyelim. Başlıyoruz.

İçindekiler

Antika Eşya Nasıl Satılır?

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farkı gözetmeden hizmet veriyoruz. Sizden ricamız bizimle iletişime geçtikten sonra ne tür eşya satmak istediğinizi kısaca tarif etmenizdir. Örneğin el halısı satmak istiyorum, gümüş satmak istiyorum veya klasik mobilya satmak istiyorum gibi.

Arkadaşlarımız size eşyalarınızla ilgili bazı sorular soracaktır. Vereceğiniz bilgiler çerçevesinde adresinize gelinecek ve eşyalarınız yerinde görülerek fiyatlandırılacaktır. Fiyat teklifimiz sizin tarafınızdan kabul gördükten sonra nakit ödemesi yapılarak teslim alınacaktır.

Antika eşya alanlar yani bizler için eşyanızın türü ve durumu çok önemlidir. Sizin gözünüzde çok büyüttüğünüz bir eşya antika olmayabilir. Ya da tam tersi değersiz gördüğünüz, gözden çıkardığınız bir eşya da değerli olabilir. Bunun değerlendirmesini antikacı sıfatını kazanmış, tecrübeli, deneyimli kişiler yapabilir. bu yüzden eşyalarınızı satacağınız kişileri iyi seçmelisiniz.

Fiyat Verirken Nasıl Biz Yol İzliyoruz?

Bu uzmanlık gerektiren bir noktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi antika eşya, herkes tarafından değerlendirilebilecek bir ürün değildir. Biz her eşyayı farklı kriterlere göre değerlendiriyoruz.

Örneğin el halısı alacağımız zaman desenlerine, yöresine, renklerine bakıyoruz. Tablo alacağımız zaman ressamına, dönemine bakıyoruz. Örnekler artırılabilir. Ancak size tavsiyemiz kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyiniz. Antika olduğunu bildiğiniz veya antika olabileceğini düşündüğünüz eşyalarınızı mutlaka bizimle paylaşın.

El halısı, gümüş eşya, eski obje, kitap, saat, bahü, klasik mobilya, oymalı mobilya, varaklı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, plak, tablo, heykel gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Antika eşya alacağımız zaman tüm işlemleri ekibimizle halleder, sizden en ufak bir hizmet bedeli almayız. Nakliye, taşıma, yükleme ve ekspertiz de buna dahildir. Ödeme konusunda da son derece hassas davranıyor, müşterilerimizi üzmeden, nakit ödeme yapıyoruz.

Nakliye ve taşıma konusunda son derece dikkatli davranıyoruz. Çünkü bize güvenip randevu veren müşterilerimizin mağdur olmasını istemeyiz. Yine aynı şekilde fiyat konusunda anlaşma sağladığımız müşterilerimizle tekrar tekrar pazarlık yapmayız.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, adresinize davet edebilir, ürünlerinizi göstererek fiyat alabilirsiniz. Whatsapp veya email ile fotoğraf göndermeniz halinde de fiyat teklifi verebiliriz.