Çamlıca eski eşya alanlar

Çamlıca eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, oymalı mobilya, saat, eski kitap, plak, el halısı, gümüş, tablo gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Tüm İstanbul ilçelerine ve çevre illere kadar hizmet verdiğimiz için Çamlıca bölgesine de hemen ulaşabiliyoruz. Bu yazımızda Çamlıca eski eşya alanlar hakkında detaylı bilgi vermektir.

Yıllardır bu sektöre hizmet veriyor, pek çok müşterimizden eşyalarını satın alıyoruz. Gördüğümüz kadarıyla insanlar eşyalarını nasıl satacakları ve değerinin ne olduğu konusunda bilgi sahibi değil. Karşısındaki esnafa güvenmeyi tercih ediyor. Peki eşyalarınızı güvenerek satabileceğiniz yer neresi? Bu konuda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Neden bizi tercih etmenizi istediğimizi ve hizmet sürecimizi yazımızın devamında detaylı şekilde anlatacağız. Ne tür eski eşya alıyoruz, nasıl fiyat veriyor, nasıl alım yapıyoruz tek tek anlayacağız. İsterseniz ana başlıklar halinde hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Antika eşya kadar olmasa da yukarıda çeşitlerinden kısa bahsettiğimiz eski eşya türleri de hala değerlidir. Bu yüzden Çamlıca veya bir başka semtten bu tarz ürün satacağınız zaman güvenebileceğiniz kişileri tercih etmelisiniz.

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ne tür eşyalarınız olduğu, ne satmak istediğiniz anlatmaktır. Arkadaşlarımız vereceğiniz bilgilere göre hareket edecek, gerekirse ürünleri görmek için adresinize gelecektir.

Müşterilerimizin, eşyalarının fotoğraflarını göndererek fiyat alma şansları da var. Her eşya için olmasa da özellikle deri koltuk, klasik mobilya, saat, kitap, el halısı, gümüş gibi eşyalar bu sınıftan sayılabilir.

Yerinde görerek veya fotoğraf üzerinden eşyalarınıza teklif ettiğimiz fiyatta anlaşma sağlanmasından sonra istediğiniz gün alım yaparız.

Neye Göre Fiyat Teklifi Veriyoruz?

Çamlıca eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi istememizin en önemli sebebi de bu noktadır. Arkadaşlarımız ne tür eski eşya satarsanız satın size en doğru fiyatı verebilir. Eşyanızın kimi zaman ağırlığına, kimi zaman desenlerine, kimi zaman modeline bakarak fiyat veririz.

Hangi eşyaya neye göre fiyat vereceğimize rahatlıklar karar verebiliriz. Çünkü gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz. Kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz.

Nakliye ve Ödeme

Çamlıca veya Üsküdar ilçesinin bir başka semtinden alım yaparken nakliye ve taşıma işlemlerini kendimiz hallediyoruz. Bu sayede en ufak bir ücret ödemiyorsunuz. Ödeme konusunda da hassas davranıyor, nakit, eft veya havale yoluyla ödeme yapabiliyoruz.

Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.