Değerli Eşya Alan Yerler

Değerli Eşya Alan Yerler

Değerli eşya derken sizin aklınıza pek çok farklı türden eşya gelebilir. Bizim kast ettiklerimizin neler olduğunu, ne alıp ne sattığımızı, nasıl fiyat teklif ettiğimizi detaylı şekilde anlatacağız.

Değerli eşya alan yerler olarak size kendimizden bahsetmek istiyoruz. Daha önce yüzlerce müşteriye hizmet verdiğimiz için bizden ne tür bir hizmet beklediğinizi, neleri merak ettiğinizi iyi biliyoruz. Ana başlıklar halinde tek tek açıklama yapacağız.

İçindekiler

DEĞERLİ EŞYA NEDİR, HANGİ EŞYALARI ALABİLİYORUZ?

Kıymetli eşya adı üzerinde az bulunan eşyalardır. Bizim için el halısı, hat yazısı, gümüş eşya, klasik mobilya, oymalı mobilya, deri koltuk, heykel, Osmanlıca eser bu türden sayılabilir. Bu saydıklarımızdan veya bunlara benzer eşyalarınız varsa bizi arayabilirsiniz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Ekibimiz gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Eşyanızın türü ne ise ona göre alım değerlendirme yapıyoruz. Bir kaç örnek verelim ki daha iyi anlaşılsın. El halısı satmak istiyorum diyerek bizi arayan insanlardan halısının fotoğraflarını istiyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza halının fotoğraflarını gönderebilirseniz hemen inceleme yapabiliriz.

Halınızın desenlerine, renklerine, hangi yöreye ait olduğuna, üzerinde yıpranma olup olmadığına bakarız. Güve yemiş, aşınmış, solmuş halılar için maalesef alım yapamıyoruz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Uşak halısı gibi halılar değerli halılardır.

Gümüş eşya alacağımız zaman ise ayar numarasına ve ağırlığını göz önüne alarak alım yaparız. Diğer eşyalar için de durum aynıdır ancak farklı kriterler uygulanır.

ÖDEME VE NAKLİYE İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR?

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, tüm İstanbul geneline, çevre ilçelere kadar hizmet veriyoruz. Bu hizmetimizi ücretsiz nakliye ile sağlıyor, tüm işlemleri kendi ekibimizle hallediyoruz. Eşyaların sökülmesi, araca yüklenmesi, taşınması hep bize aittir.

Değerli eşya alanlar arasından bizi seçmeniz halinde sürecin hiçbir aşamasında sorun yaşamazsınız. Ödeme de buna dahildir. Eşyalarınız mümkün olan en yüksek fiyattan nakit alınır. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Ekibimiz size saygılı, seviyeli bir yaklaşımla alım yapar. Taşıma esnasında duvarlarını çizilmez, eşyalarınız zarar görmez.
  • Son dakika da kötü sürprizler yaşamaz, ekstra hizmet bedeli ödemeden güvenilir bir alışveriş yaparsınız.
  • Eşyalarınızı tam değerinde satarsınız. Ekibimiz antika eşya dahil tüm eşyalara değerinde fiyat teklifi yapabilecek tecrübeye sahiptir.
  • 10 yıldır aynı adreste ikamet edip aynı internet sitesi ile alım yapan bir firma ile çalışmanın güvenini yaşarsınız.
  • Değerli eşya alan yerler arasından bizi tercih etmeniz halinde her gün hizmet alabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.