Kadıköy İkinci El Buzdolabı Alanlar

Kadıköy İkinci El Buzdolabı Alanlar

Kadıköy İkinci el buzdolabı alanlar için bizimle iletişime geçerek güvenli ve zahmetsiz bir şekilde buzdolabınızı satabilirsiniz. Eğer  buzdolabınızı satarken değerinde bir ücret elde etmek istiyorsanız bizi tercih etmenizi öneririz. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren firmamızdan sizde aynı kalitede hizmet alabilirsiniz.

Buzdolabı artık evimizin olmazsa olmaz eşyalarından biri haline geldi. Diğer eşyalarımıza göre daha fazla çalıştığı için bozulabilir, küçük veya büyük gelmeye başlayabilir. Yazımızda buzdolabınızı satarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

İnternet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma sayesinde buzdolabınızı alabilecek bir çok firma ile karşınıza çıkabilir. Amacımız kandırılmadan ve değerinde fiyat elde edebilmeniz için neler yapmalısınız bunu izah etmektir. İsterseniz lafı fazla uzatmadan başlayalım.

İçindekiler

Kadıköy İkinci El Buzdolabı Nasıl Satılır ? 

Yapmanız gerekenler çok basit;

  • Satacağınız buzdolabı ne marka ve model ise bunun bilgilerini fotoğraflarını çekerek 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Fotoğrafları inceleyen ekibimiz size hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır.
  • Yapacağımız görüşme sonrasında ekibimiz size fiyat teklifini iletecektir.
  • Fiyat teklifimizi kabul ederseniz adresinizden istediğiniz gün ve saatte buzdolabınızı alabiliriz. Erenköy, Sahrayıcedid, Caddebostan, Suadiye, Göztepe de dahil olmak üzere her semtten alım yapabiliyoruz.

İşte buzdolabınızı sattınız, hepsi bu kadar.

Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

İstanbul Kadıköy ilçesinden bir çok buzdolabı alımı yapıyoruz. Lakin buzdolabınız bozuk, paslanmış veya tamir görmüş ise almamız maalesef mümkün değil. Zira sizden aldığımız buzdolabını mağazamızda satmaya çalışıyoruz. Hiç kimse bozuk veya paslanmış bir ürüne para ödemek istemez.

Buzdolabınızı uzun ömürlü kullanmak ve satarken yüksek fiyat elde etmek istiyorsanız; kapasitesinden fazla doldurmaya ve rutubetli ortamda kullanmamaya çalışın. Rutubet beyaz eşyanızın hem motoruna hem de gövdesine zarar verecektir.

Zamanla motoru yıpranacağı için soğutmada sorun yaşayacak içine koyduğunuz yemekleriniz ve meyveleriniz çürüyecektir. Buzdolabınızın kapasitesinden fazla doldurmanız ise yine motoruna zarar verecek buzdolabınızın ömrünü azaltacaktır. İnox, beyaz, kombi, tek kapı, çift kapı, derin dondurucu, no frost gibi pek çok farklı modelden hangisini seçeceğinize iyi karar vermelisiniz.

Neden Biz ?

Buzdolabınızı istediğiniz gün ve saatte adresinizden nakit ödeme yaparak alabiliriz. Arzu ederseniz ödemenizi eft veya havale yoluyla da yapabiliriz. Alım sırasında taşıma ve nakliye için bir ücret ödemezsiniz. Taşırken eşyalarınıza veya binanıza bir zarar verilmez.

Kadıköy ikinci el buzdolabı alanlar için bizi tercih etmeniz halinde anlaştığımız tutarın ödemesini yaparız. Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeyiz. Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41  numaralı telefonumuzdan arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.